خرید پلاک ماه تولد مرداد

خرید پلاک ماه تولد مرداد

خرید اویز و پلاک متولدین ماه های سال با قیمت ویژه خریداران فروش انلاین

با خرید گردنبند ماه تولد خود می توانید نماد ماه تولد خود را بر گردن خود داشته باشید

جذابیت خود را چند برابر کنید

معرفی شده بر اساس روانشناسی

یک هدیه منحصر به فرد و فوق العاده

حتی  گردنبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود

منطبق با سلیقه شما

بیش از هر کسی خودتان  لذت خواهید برد

برای هر ماه و بر اساس گردنبند های مورد علاقه

شخصیتهای معروف جهان

با هدیه این گردنبند به اطرافیان و آشنایان آنها را شگفت زده کنید

مدلی بسیاز زیبا و ماندگار

طراحی فوق العاده شیک و دوست داشتنی

مناسب برای دختران و پسران شیک پوش

خرید پلاک ماه تولد مرداد

مشخصات کلی متولدین مردادماه : پرمحبّت، متنفّر از دروغ، واقعاْ قدرتمند، ثابت قدم، عاشق شهرت، بسیار مغرور، سر حال و بشّاش، خودخواه و جاه طلب، بد پیله، خود بزرگ بین، مقتدر، مؤدّب، فعّال و کوشا، با ثبات و پایدار، قوی و با اراده، اهل معنویّات، خود نم، عاشق تعریف و تمجید، با جرأت و شهامت، رهبر و فرمانرو، زود گول می خورد، پر انرژی، بلند نظر، صدّیق و مهربان، سخاوتمند، وفادار، شجاع، علاقه مند به زندگی تجمّلی، لجوج، حساس، پر توقّع، پر تحمّل، دوستِ واقعی، یک پدر نمونه، بی ری، رام شونده، دارای خشمی طوفانی، مدافع و پشتیبان اطرافیان،علاقه مند به موسیقی، باید مورد ستایش قرار گیرد، کمی حسود، کار آمد، دست و دلباز و تا حدودی ولخرج، با گذشت ولی خودخواه، بدون کینه، فاقد بد ذاتی، خون گرم، ظریف کار، سریع الانتقال، خوش سیما و شکیل ، همیشه تمیز، یک دفعه و ناگهانی عصبانی میشود، بسیار مؤدب و مورد احترام مردم.

مردادماه : متولدین مرد

یک شیر ژیان و سر کش، یک عاشق پکباز، یک دوست واقعی و یک پدر نمونه، بی عشق نمی‌تواند زندگی کند دل او از آئینه پکتر و روشنتر است اما خشم او هم توفانی هم سهمگین خواهد بود. اغلب آدمهای کارآمدی هستند به نحوی که اغلب کارهای منزل را شخصا و با مهارت تمتم انجام می‌دهند.

مردادماه : متولدین زن

باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت، خواهان تجمل، ریاست طلب، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو، در دوستان تاثیر بسیار مطلوب بر جای می‌گذارد. مادری مهربان و صمیمی که می‌کوشدفرزندان خود را مستقل ودارای اعتماد به نفس بار بیاورد .

کد کالا : md10013

قیمت محصول ۸۵۰۰ تومان

قیمت با تخفیف ویژه ۶۵۰۰ تومان

sale

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>